Archívum
2002.év
2001.év
2000.év
1999.év

>>Hazai versenynaptár
>>Külföldi versenynaptár
>> Gokart OB pontállása
>>Képalbum

>> Hazai versenynaptár
>> Külföldi versenynaptár
>> Gokart OB pontállása
>> Képalbum
>> Hazai versenynaptár
>>OB pontállása
>>Képalbum
>> Versenynaptár
>> OB pontállása

1999.évi Gokart Bajnokság pontállása:

K-100 géposztály:

Hely Versenyző neve Egyesület Kart típusa Össz.
1. Hornyák Isván Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 135
2. Herpák Zoltán Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 130
3. Szanyi Zsolt Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 130
4. Pénzes József Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 119
5. Baló András Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 110
6. Attramini Mirko   ITALY Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 86
7. Bognár Csaba Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 53
8. Láng Zsolt Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 36
9. Hegyessy Zoltán Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 36
10. Gúth Zoltán Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 35
11. Veégh Viktor Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 28
12. Ormándi Péter Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 24
13. Nagy Sándor Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 19
14. Szőke Zoltán Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 18
15. Tomor András Budapest Autósport Egyesület Pénzes Kart/Comer 18
16. Domján Kázmér Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 9
17. Réz Gábor Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 6
18. Budai Ferenc Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 4
19. Tomor Péter Budapest Autósport Egyesület Pénzes Kart/Comer 4
20. Gajdos Tamás Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 2

KADETT- A géposztály:

Hely Versenyző neve Egyesület Kart típusa Össz.

1.

Moczó Tamás Toyota Rallye Team Tony Kart/Comer 147
2. Magyar András Magyar Autósport SE CRG/Comer 122
3. Kelemen Krisztián Budapest Autósport Egyesület Allkart/Comer 122
4. Vincze Ferenc Magyar Autósport SE Top Kart/Comer 100
5. B. Tóth Rolf Rapid ASE Allkart/Comer 88
6. Rieb Márk Kart 2000 ASE Tony Kart/Comer 86
7. Benkő Ádám Budapest Autósport Egyesület Allkart/Comer 79
8. Karacs Ádám Budapest Autósport Egyesület Haase/Comer 68
9. Kapusi Péter Budapest Autósport Egyesület Haase/Comer 64
10. Móró Márk Junior Kart Club Tony Kart/Comer 44
11. Takács Dániel Pénzes Autósport SE s.k./Comer 33
12. Merencsics Árpád ifj. Pénzes Autósport SE s.k./Comer 32
13. Nádasdi Dávid California Fitness SC Allkart/Comer 21
14. Szenderi Ádám Budapest Autósport Egyesület Haase/Comer 21
15. Turán Krisztián Kart 2000 ASE Pénzes Kart/Comer 20
16. Zoltán Balázs Castrol-Radó Rallye Team Swiss Hutless/Comer 19
17. Bakoss Bence Kart 2000 ASE Tony Kart/Comer 14
18. Bimbó József Junior Kart Club Swiss Hutless/Comer 10
19. Horváth Tamás Szász Motorsport BMR/Comer 9
20. Matics Zsolt California Fitness SC CRG/Comer 6
21. Pénzes Zsolt Pénzes Autósport SE Pénzes Kart/Comer 1
22. Takács Dávid Castrol-Radó Rallye Team Bies 1

ICA JUNIOR géposztály:

Hely Versenyző neve Egyesület Kart típusa Össz.
1. Magyar Miklós Magyar Autósport SE CRG/CRG 77
2. Assenbrenner Tibor Kart 2000 SE Tony Kart/Vortex 66
3. Magyar András Magyar Autósport SE Biesse/Parilla 56
4. Veégh Viktor Pénzes Autósport SE Bies 41
5. Makai György California Fitness SC CRG/CRG 25
6. Borkovic Dusan Kart 2000 SE Birel/Vortex 21
7. Huber Alois Ausztria Merlin/Comer 15

NEMZETI-A géposztály:

Hely Versenyző neve Egyesület Kart típusa Össz.
1. Galambos Szabolcs California Fitness SC Allkart/Komet 152
2. Molnár Áron Rapid ASE Allkart/Komet 125
3. Pénzes József Pénzes Autósport SE Allkart/Komet 112
4. Bakoss Bence Kart 2000 SE Tony Kart/Komet 81
5. Gál Tamás California Fitness SC CRG/Komet 72
6. Traumi Norbert Gáspár Racing Team Allkart/Komet 61
7. Zana Ferenc Rapid ASE Allkart/Komet 54
8. Vincellér Ádám Rapid ASE Allkart/Komet 38
9. Hornyák István Pénzes Autósport SE Allkart/Komet 36
10. Halász János Kecskeméti Motorsport Egyesület Mach-1/Komet 25
11. Demeter Pál Kart Ring SE Allkart/IAME-Komet 17
12. Albel Ákos Rapid ASE Allkart/Komet 9
13. Varga Péter Bavaria Motor Klub Allkart/Komet 9
14. Urbán Antal Budapest Autósport Egyesület Allkart/Komet 7

NEMZETI TOP 100 géposztály:

Hely Versenyző neve Egyesület Kart típusa Össz.
1. Hargitai Győző California Fitness SC CRG/CRG 137
2. Széll János Szász Motorsport G.P.Racing/PCR 116
3. Pálfi László Rapid ASE Allkart/Sirio 111
4. Hargitai Ernő California Fitness SC Allkart/CRG 94
5. Hargitai Sándor California Fitness SC CRG/CRG 92
6. Madár Róbert Szigma Sport Club CRG/CRG 83
7. Dér Zoltán California Fitness SC CRG/CRG 83
8. Schachinger László California Fitness SC CRG/CRG 56
9. Bernáth Zoltán California Fitness SC CRG/CRG 48
10. Izsák Zoltán California Fitness SC Biesse/CRG 29
11. Izsák Gergely California Fitness SC Allkart/Parilla 27
12. Vojislav Nesjic California Fitness SC CRG/CRG 22
13. Watanabe Hiroyasu Kecskeméti Gokart SE A 22
14. Kutasi András Budapest Autósport Egyesület Haase/Vortex 22
15. Nagy Péter Budapest Autósport Egyesület A 16
16. Kimbauer Andrea Ausztria Merlin/Merlin 12
17. Borsos József Rapid ASE Allkart/Parilla 12
18. Tomor András Budapest Autósport Egyesület Allkart/Sirio 12
19. Hargitai Zoltán California Fitness SC CRG/CRG 6

INTERCONTINENTAL-A géposztály:

Hely Versenyző neve Egyesület Kart típusa Össz.
1. Szombathelyi Bence California Fitness SC CRG/CRG 143
2. Locskai Lajos California Fitness SC CRG/CRG 106
3. Paár Barna Rapid ASE Allkart/Sirio 102
4. Koltai Tibor Kart 2000 SE Tony Kart/Vortex 94
5. Magyar Miklós Magyar Autósport Egyesület CRG/CRG 80
6. Nesic Voljislav California Fitness SC CRG/CRG 63
7. Pödör Balász Budapest Autósport Egyesület Haase/Vortex 61
8. Kutasi András Budapest Autósport Egyesület Allkart/Sirio 49
9. Kovács Balázs Kart 200 SE Tony Kart/Vortex 49
10. Kálmán Péter Quaestormási MSE Allkart/Parilla 45
11. Krecz Zsolt Kart 2000 SE Tony Kart/Vortex 40
12. Priskin István Rapid ASE Allkart/Parilla 38
13. Hargitai Győző California Fitness SC CRG/CRG 29
14. Nádasdi Róbert California Fitness SC CRG/CRG 25
15. Kimbauer Thomas Ausztria Mori/Merlin 20
16. Braixislan Nikolic Pamorsova Bt. Birello 20
17. Watanabe Hroyashu Kecskeméti Motorsport Allkart/KZH 19
18. Hezcog Péter Kart 2000 SE Tony Kart/Vortex 11
19. Vajk Gábor Budapest Autűsport Egyesület Haase/Parilla 11
20. Pálfi László Rapid ASE Allkart/Parilla 7
21. Czapka Agnieszka Lengyelország Allkart/P 7
22. Széll János Szász Motorsport G.P.Racing/PCR 7
23. Tuturian Catalin Pamorsova Bt. Birell 6
24. Szekeres Gábor Junior Kart Club Allkart/P 5

FORMULA-C géposztály:

Hely Versenyző neve Egyesület Kart típusa Össz.
1. Érdi Tamás /www.erdi.hu / Quaestormási MSE MC Kart/Seven 105
2. dr. Muskát Tamás Mosonmagyaróvári ASE Birel/TM 79
3. Horváth Balázs Szász Motorsport G.P.Racing/Pavesi 78
4. Szűcs László /www.himzes.hu/ Kart 2000 SE PCR/Pavesi 65
5. Horváth Attila Szász Motorsport G.P.Racing/Pavesi 55
6. Tóth József ELANDA DASE Mach-1/TM 37
7. Miklós Szabolcs Szász Motorsport G.P.Racing/TM 20
8. Sziklay Zsolt Szász Motorsport Allkart/Pavesi 15
9. Vingler Attila Vingler Motorsport Gold/Pavesi 12
10. Szász László Szász Motorsport Haase/PM 5
a lap tetejére