MGSZ
A hivatalos Rotax eredmények kizárólag a www.rotaxracing.hu weblapon a Rotax Hungary jóváhagyásával. 
MGSZ-MNASZ Országos Gokart Bajnokság pontállása
Maxterino Rajt  501-555
Hely Versenyző neve szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Bonusz Össz. ID számok
1. Markos Márk 501 TTS Bau Racing 34 55 33 48* 32 55 34 55 32 44* 31* 50 33 52 31* 49 8 522 3107
2. Albrecht Patrik 504 C.R.G. GSE 31 50 34 55 21* 44* 30 47* 31 52 34 55 31 49 29* 47 8 507 3137
3. Gellér Axel 518 PI-DO Racing 29* 46* 29* 46* 31 50 29 49 30 49 30 48 34 55 33 50 8 496 3165
4. Major Bence 546 Visual Motorsport SE 32 52 32 49 29 39* 33 50 23* 48 28* 46* 32 50 30 48 8 493 3166
5. Tóth Ágoston 517 C.R.G. GSE 27 48 26 47 27 48 26 46 23* 46 - - 30 43* 28 46 7 452 3167
6. Körmöczi Balázs 503 Visual Motorsport SE 19* 43* 31* 52 34 49 31 48* 34 55 33 49 kiz. kiz. 34 55 7 433 3114
7. Körmöczi Gergő 505 Visual Motorsport SE 30* 49* 30* 50 33 52 32 52 33 47* 32 52 kiz. kiz. 32 52 7 427 3115
5. Hargitai Levente 506 Hargitai Racing 24* 45 24* 43* 30 39* 27 44 29 50 29 47 29 48 - - 7 385 3131
9. Majkó Dominik 555 TTS Bau Racing 25* 44 25* 42* 28 46 25 43* 28 45 - - - - - - 5 221 3118
10. Urbin György 524 Top Motorsport 28 47 27* 45* 26* 47 28 45* - - - - - - - - 4 154 3133
11. Czintula Zalán 521 Top Motorsport 26* 38* 28 44* kiz. 45 - - - - - - 0 0 27* 45 5 123 3164
12. Barkóczi Kevin 510 Top Motorsport 33 38 - - - - - - - - - - - - - -   71 3138
13. Amrein Roland 519 Visual Motorsport SE - - - - - - - - - - - - 0 0 - -   0 3196
Rotax Max Rajt  101-150
Hely Versenyző neve                  szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Bonusz Össz. ID számok
1. Wieszt Jankó 141 Kálmán Motorsport 33 55 33 55 32* 50* 34 55 33 52 34 52 33 52 30* 50* 8 529 3086
2. Ferencz Márk 130 TTS Bau Kft. 31 50* 34 52 33 52 30* 49* 34 55 25* 55 34 55 33 52 8 528 3115
3. Fodor Árpád 102 Energy Sportbusz 34 52 32 50 31* 46* 32 50 32 50 25* 48* 31 49 34 55 8 509 3031
4. Fekete Zoltán 105 PI-DO Racing 26* 44* 29 47 28 47 29 48 30 48 30 49 29 44* 27* 45 8 467 3141
5. Vernyik Benedek 113 Top Motorsport 32 47 31 46 - - 28 47 31 49 - - 27 44 29 47 6 464 3169
6. Kovács László 106 CRG Gokart SE 29 48 kiz. 48 29 48 33 46 - - 32 43 30 50 21* 40* 7 443 3124
7. Juhász Olivér 142 CRG Gokart SE - - 30 49 - - 31 52 - - 33 50 32 44 - - 4 325 3057
8. Sebestyén Róbert 120 CRG Gokart SE 27 45 - - - - 27 45 29 47 31 43 - - - - 4 298 3168
9. Sípos István 121 Mátra MSE. 30 46 - - - - - - - - 25 43 - - 32 49   225 3093
10. Nagy István Ármin 114 Pénzes ASE - - - - - - - - - - - - 28 44 31 48   151 3197
11. Szombathelyi Bence 118 Top Motorsport - - - - 34 55 - - - - - - - - - -   89 3185
12. Márton László 150 Kecskeméti Motorsport - - - - 30 49 - - - - - - - - - -   79 3081
13. Kalla Krisztián 136 Mátra MSE. 21 49 - - - .- - - - - - - - - - -   70 3102
14. Mario Seban 179 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk 26 46   72  
15. Milad Ghorbani 112 CRG Gokart SE (IR) 28 39 - - - - - - - - - - - - - -   67 3158
16. Vandendriessche Joost 104 CRG Gokart SE - - - - - - - - - - - - - - 28 40   68 3144
17. Kancsár Ferenc 160 Intrepid Force Rotax - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0 3027
18. Ben Cooper 110 Kálmán Motorsport (ENG) - - - - - - Pannon Pannon - - Győr Győr - - - -   0  
19. Kiss Pál Tamás 119 Top Motorsport - - - - - - - - - - Győr Győr - - - -   0  
20. Hillinger Christoph 176 Kálmán Motorsport (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
21. Rychtar David 139 Gregor Racing (CZ) - - - - - - - - - - Győr Győr - - - -   0  
22. Wandl Alexander 153 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr - - - -   0  
23. Rabits Andreas 174 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
24. Niki Laa 162 Kálmán Motorsport (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr - - - -   0  
25. Jasmin Liska 173 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
26. Jakab Sándor 128 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
27. Karol Dabski 152 Uniq Racing (PL) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
28 Sandro Lukovic 163 Speedworld Academy (SLO) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
29. Matija Jurkovic 154 MLM Racing (SLO) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
30. Artur Janosz 155 Uniq Racing (PL) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
31. Lukasz Bartoszuk 157 Uniq Racing (PL) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
32. Evangelos Gavalas 156 Kálmán Motorsport (GR) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
33. Aleksander Bosak 199 Uniq Racing (PL) - - - - - - Pannon Pannon - - - - - - - -   0  
34. Andreas Giakas 140 Kálmán Motorsport (GR) - - - - - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
35. Luka Ploj 178 AMD Hajdina (CRO) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
36. Patrik Pitzal 192 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
37. Paul Pausen 166 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
38. Kamil Jelen 183 ST Racing (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
39. Maximilian Siebenhofer 170 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
40. Aleksander Sovich 147 Ivanov Viktor (UKR) - - - - - - Pannon Pannon - - - - - - - -   0  
41. Jan Winshock 161 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
42. Antoniadis Ioannis 122 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
43. Konowatek Patryk 117 Wyrzykowski Motorsport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
44. Rafael Berdys 123 Wyrzykowski Motorsport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
45. Idalia Czarnocka 175 Lapo Racing Team (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
46. Berat Türker 143 Hargitai Racing - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
47. Tim Schmid 111 Speedworld Academy (A) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
48. Marcin Kapkowsky 179 Lapo Racing Team (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
49. Horvat Domen 158 Matelie Primo (CRO)     Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
  DD2 Rajt 1-50
Hely Versenyző neve                  szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Bonusz Össz. ID számok
1. Tóth Péter 29 Hargitai Racing 34 55 34 55 34 55 34 55 34 50* 34 42* 33* 55 33* 50 8 537 3098
2. Locskai Lajos 21 Hargitai Racing 31* 49 32 49* 33 52 32 52 33 55 22* 42* 31 50 34 55 8 516 3145
3. Hargitai Győző 1 Hargitai Racing 32* 50 33 52 32 43* 33 50 32 52 - - 32 52 32 52 7 509 3000
4. Szécsényi Tamás 7 Hargitai Racing 28 46 28 43 31 43 25 49 23* 41* 32 55 - - 30 49 7 466 3155
5. Németh Csaba 645 Hargitai Racing 19* 36* 22 43 26 43 - 42 31 50 31 52 23 41* 27 47 8 445 3174
6. Anda Csaba 33 Bálint SE 19* 36* 22* 43 26 43 25 42 23 47 29 49 23 41* 29 46 8 433 3172
7. Koltai Péter 44 Bálint SE 19* 36* 22 43 26 43 25 42 30 48 - - 23 41 28 43 7 421 3173
8. Füzesi Ferenc 50 Bálint SE 19* 36* 22* 43 26 43 25 - 28 46 27 47 23 41 25 38 7 419 3089
9. Halmavánszky Zsolt 26 Bálint SE 24 42 22 43 26 43 25 - - - - - 23 41 24 44 5 362 3171
10. Szécsényi István 625 Hargitai Racing 19 36 - - - - 25 42 23 kiz. 28 48 23 41 19 45 5 354 3040
11. Mókusz Szilveszter 41 Pata Negra Racing 26 45 - - 26 43 - - 29 49 - - 23 41 26 38 5 351 3146
12. Bernáth Zoltán 28 Hargitai Racing 29 41 - - 26 49 31 48 - - - - 34 48 - - 4 310 3170
13. Lantos Zoltán 30 CRG Gokart SE - 36 22 43 26 43 25 42 - - - - 23 41 - - 5 306 3175
14. Andrea Torresan 10 Visual Motorsport 30 48 31 50 26 50 - - - - - - - - - -   235 3052
15. Madár Róbert 2 Szigma Sport Klub 27 47 30 48 - - 30 47 - - - - - - - -   229 3026
16. Miskolczi Zsolt 83 Hargitai Racing - - - - 26 48 - - - - 30 50 23 41 - -   218 3106
17. Gaál Pál 89 Hargitai Racing - - - - - - - - - - - - 30 49 31 48   158 3034
18. Kanizsai Mihály 3 CRG Gokart SE 25 44 - - - - - - - - - - 28 46 - -   143 3050
19. Nádas Antal 32 TTS Bau Racing 19 43 27 43 - - - - - - - - - - - -   132 3030
20. Losonczy Csaba 669 Kálmán Motorsport - - - - - - - - 23 41 22 42 - - - -   128 3184
21. Kovács István 4 CRG Gokart SE 19 36 - - - - - - - - - - 23 41 - -   119 3051
22. Nádas Gábor 8 TTS Bau Racing 33 52 29 0 - - - - - - - - - - - -   114 3031
23. Dario Torresan 11 Visual Motorsport - - - - - - - - - - 33 42 - - - -   75 3089
24. Izsák Gergely 42 Hargitai Racing - - - - - - - - - - - - 29 47 - -   76 3040
25. Klemen Presern 57 Riko Presern (SLO) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
26. Sandra Simbürger 71 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - - - - -   0  
27. Vasil Kolarov 76 TFR Motorsport (BG) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
28. Matic Gorisek 56 Sportsil (SLO) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
29. Jan Winschek 88 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
30. Kindiroglou Alexandros 6 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
31. Kanelakis Sotiris 46 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
32. Alex Gumpenberger 53 Hargitai Racing (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
Super World Formula Rajt 701-800
Hely Versenyző neve szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Össz.
1. Baló András 730 Visual Motorsport 25 25* 25 25 25 25 25 25 25 25 0* 20* 25 25 25 20* 300
2. Attramini Mirko 740 Visual Motorsport 20 20* 20 20* 20 20 20 20 20 20 25 25 16* 20 16* 25 255
3. Pénzes József 701 Pénzes Ase - - 16 11 16 16 11* 13 16 16 20 16 20 16 20 0* 196
4. Fodor Imre 717 Endurance Club Hungary 13 11 11 16 - - 8* 8* 10 13 13 11 13 13 - - 124
5. Botár Attila 741 Pénzes Ase 9* kiz. 10 10 11 11 7* 9* 11 10 10 0* 11 11 13 16 124
6. Hangai Tamás 702 Pénzes Ase 8 kiz. 13 13 13 13 10 0 - - - - - - - - 70
7. Bara Gábor 720 Pénzes Ase 10 kiz. - - 10 10 - - - - - - 10 10 - - 50
8. Bán András 777 Pénzes Ase 16 16 - - - - - - - - - - - - - - 32
9. Märcz Ferenc 792 Visual Motorsport - - - - - - 13 16 - - - - - - - - 29
10. Vadász Péter 733 Visual Motorsport - - - - - - - - - - 16 13 - - - - 29
11. Patai Rudolf 791 Visual Motorsport - - - - - - 16 11 - - - - - - - - 27
12. Botár Gergő 778 Pénzes Ase - - - - - - - - 13 11 - - - - - - 24
13. Amrein Gábor 751 Visual Motorsport - - - - - - - - - - 11 10 0 0 - - 21
14. Kaszás Máté 721 Pénzes Ase 11 10 - - - - - - - - - - - - - - 21
15. Schádi Zoltán 703 Visual Motorsport - - - - - - 9 10 - - - - - - - - 19
16. Neudert Norbert 731 Pénzes Ase - 13 - - - - - - - - - - - - - - 13
17. Biczók Attila 707 Visual Motorsport - - - - - - - - - - 0 0 - - - - 0
Rotax MiniMax Rajt 401-450
Hely Versenyző neve                  szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Bonusz Össz. ID számok
1. Mick Wishofer 455 Kálmán Motorsport 31* 52 33* 52* 33 52 32 47* 34 55 34 55 34 55 34 55 8 533  
2. Rónai Tamás 401 CRG Gokart SE 34 55 34 55 34 55 34 49* 33* 50 25* 50* 33 52 33 52 8 529 3127
3. Samuel Hruska 454 Kálmán Motorsport 33 49 - - 32 49 33 55 32 52 33 52 31 50 26* 49* 7 508  
4. Kovács Zsombor 410 CRG Gokart SE 28 47* 29 49 29 48* 25* 52 31 49 32 49 32 49 26* 50 8 487 3112
5. Ifj. Szalontai Attila 405 TTS Bau Kft. 27* 50 28 47* 31 50 31 48 30 48 - - 29 47 31 47 7 477 3142
6. Gajdácsi Ákos 404 Hargitai Racing 29 46* 31 48 27 46 - - 29 47 31 48 30 48 26* 48 7 469 3140
7. Kovács Marcel 413 Visual Motorsport 32 48 32 50 30 47 30 50 - - 30* 43* - - - - 5 324 3116
8. Nagy Levente 406 CRG Gokart SE 30 45 30 - 26 45 - - - - - - - - - -   176 3162
9. Hargitai Levente 407 Hargitai Racing - - - - 28 40 - - - - - - - - 32 46   146 3186
10. Lukas Dunner 488 Speedworld Academy - - - - - - - - 28 46 - - - - - -   74  
11. Dominik Musiatowitz 415 Wyrzykovski Motorsport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
12. Nicolas Schöll 417 Speedworld Academy - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
13. Wisnicki Damian 444 Wyrzykovski Motorsport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
14. Wojciech Garbacz 411 Wyrzykovski Motorsport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
  Rotax Max Junior Rajt 301-350                                
Hely Versenyző neve                  szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Bonusz Össz. ID számok
1. Hercsik Vince 309 Kálmán Motorsport 34 52 34 55 34 52 34 55 34 55 34 55 33* 52* 25* 42* 8 536 3176
2. Darvasi Marcel 315 Kálmán Motorsport 33 50 33 50* 32* 49* 33* 52 33 52 33 52 34 55 33 52 8 520 3177
3. Németh Balázs 346 CRG Gokart SE 32 55 30 52 33 55 28* 49* 32 50 32 50 25* 48* 31 50 8 510 3112
4. Vandendriessche Joost 304 CRG Gokart SE 31* 46* 28* 49 31 50 31 48* 31 49 31 48 31 49 34 49 8 491 3144
5. Góth Viktor 303 CRG Gokart SE 30 49 32 47* 28 47* 32 50 25* 48 25* 47 30 47 32 55 8 488 3143
6. Fekete Dominik 308 CRG Gokart SE 28 48 31 48 29 48 30 46 30 46* - - 32 50 25* 48 7 475 3142
7. Bende Dániel 333 TOP Motorsport 27 45* 29 46* 30 46 29 47 25* 47 30 49 25* 46 30 47 8 465 3127
8. Arvai Randy 348 TOP Motorsport 29 47 - - - - - - - - - - - -       76 3178
9. Patrik Pastorok 349 Gregor Racing (SLO) - - - - - - - - - - Győr Győr -         0  
10. Pavel Srdinko 379 Gregor Racing (CZ) - - - - - - - - - - Győr Győr -         0  
11. Dominik Herler  354 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr -         0  
12. Philipp Moitzi 353 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr -         0  
13. Peter Huber 364 Kálmán Motorsport  (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr Kecsk Kecsk       0  
14. Ferdinand Habsburg 362 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk       0  
15. Max Hoffer 357 Kálmán Motorsport (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk       0  
16. Thomas Preining 321 Kálmán Motorsport (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk       0  
17. Bartolomiej Mochnacki 352 Wyrzykowski Motorsport (PL) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk       0  
18. Michal Postpichal 359 Postpichal (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - - -       0  
19. Anthony Lindenthal 355 Kartsportclub Austria R Team (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - - -       0  
20. Max Loidl 345 RP Motorsport (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - - -       0  
21. Maximilian Weinzierl 365 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - - -       0  
22. Consti Schöll 373 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk       0  
23. Florian Weisinger 356 Kartsportclub Austria R Team (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - - -       0  
24. Marcin Laski 398 Lapo Racing Team (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk       0  
25. Kasper Bielecki 305 Bielecki Sport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk       0  
26. Domink Panas 316 ST Racing (A) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk       0  
27. Gulhuseyn Abdullayev 350 Hargitai Racing (Azerbaidjan) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk       0  
28. Filip Panas 344 ST Racing (A) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk       0  
29. Tim Schmid 363 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - - -       0  
  Rotax Max Masters Rajt  201-
Hely Versenyző neve                  szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Bonusz Össz. ID számok
1. Hornyák István 266 Energy Sportbusz SE 34 52 34 55 34 55 34 55 32* 48* 34 52 34 47* 32* 50 8 531 3036
2. Fekete Balázs 240 Kálmán Motorsport 32 55 18* 48* 33 45* 33 52 34 55 33 55 30* 52 33 52 8 527 3156
3. Nagy Tibor 268 Energy Sportbusz SE 26* 48 31 46 32 52 29 48 30 39* 19* 37* 32 55 28 47 8 486 3121
4. Virágh Attila  271 Energy Sportbusz SE 33 50 30* 45 30 50 30 42* 31 52 26* 37* 33 50 30 44 8 486 3119
5. Liesz Gábor 205 TOP Motorsport 30 49 18* 43 29 49 27 36* 33 39* 24* 44 31 48 34 55 8 480 3157
6. Gyutai Péter 275 Energy Sportbusz SE 24* 47 27 37* 25* 47 32 50 26 44 28 37* 26 45 29 48 8 457 3160
7. Zám Ferenc 220 TOP Motorsport 27 45 28 47 28 44* 16* 43* 25 46 29 46 25 44 24* 46 8 444 3181
8. Bocska Balázs 208 Soproni AMSE 25 44 26 49 27 42 - - 20 47 - - 29 49 25 43 6 432 3154
9. Tuzson Ádám 204 Kálmán Motorsport 31 43 33 52 26 37 28 49 - - 19* 37* 27 46 19 0 6 397 3123
10. Nyitray Béla 277 Endurance Club Hungary 28 38* 23 44 31 48 21 44 27 45 19* 43* 20* 43 - - 7 361 3180
11. Bognár Gábor 250 Kálmán Motorsport - - 25 42 19 46 31 45 - - 32 50 28 38 - - 5 361 3183
12. György Gábor 269 Energy Sportbusz SE 29 46 32 50 24 43 24 36 - - - - - - - - 4 288 3122
13. Bitó Csaba 216 Visual MSE - - 29 37 - - 25 36 - - 30 47 - - 27 45   276 3182
14. Moser Tibor 222 Soproni AMSE - - - - - - 26 47 29 49 31 49 - - - -   231 3108
15. Kolozsvári Dániel 279 Kálmán Motorsport - - - - - - 23 46 28 50 25 45 - - - -   217 3186
16. Fodor Géza 239 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - 19 37 - - 26 42   124 3189
17. Losonczy Csaba 236 Kálmán Motorsport - - 24 37 19 37 - - - - - - - - - -   117 3184
18. Dobrovits Zsolt 217 Soproni AMSE - - - - - - - - - - 27 48 - - - -   75 3110
19. Fülöp Zoltán 246 Energy Sportbusz SE - - - - - - - - - - 24 42 - - - -   66 3188
20. Bálint Ádám 230 Soproni AMSE - - - - - - 22 41 - - - - - - - -   63 3187
21. Gönczy Tibor 276 CRG SE - - - - - - - - - - - - - - 31 49   80 3198
22. Molnár Kálmán 247 TOP Motorsport - - - - - - - - - - 19 0 - - - -   19 3190
23. Miroslav Pecka 291 Seban Team - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk 0 0   0  
Formula Open Rajt  601-700
Hely Versenyző neve                  szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Össz.
1. Németh Csaba 645 Hargitai Racing Sport Klub 25 20* 25 20 16* 20 kiz. 10* 25 25 20 20 25 25 11* 20 250
2. Anda Csaba 633 Bálint Team 20 25 5* 13 13 11 16 20 0 13 10* 11* 13 16 20 16 196
3. Koltai Péter 644 Bálint Team 16 16 16 16 9 7* 13 16 20 16 - - 7* 8 16 6 168
4. Kovács Gábor Roland 606 C.R.G. GSE 13 13 11 11 20 13 20 25 - - 9 6* 9 0* 8 9 161
5. Szécsényi Tamás 617 Hargitai Racing Sport Klub - - 20 25 - - - - - - 25 25 - - 25 25 145
6. Hangai Tamás 607 Pénzes ASE 6* 11 6* 10 7 8 10 13 - - 11 10 10 11 13 13 127
7. Ellenes László 611 Visual Motorsport - - - - - - 25 0 - - 16 16 20 20 9 11 117
8. Mókusz Szilveszter 641 Pata Negra Racing - - 13 1 11 16 11 11 16 20 - - 0 10 7 0 116
9. Füzesi Ferenc 650 Bálint Team 9 8 9 8 5* 2* 9 8 13 10 6 7 5* 7 6 0* 100
10. Szécsényi István 625 Hargitai Racing Sport Klub 5 5 - - 6 6 0* 0* 10 kiz. 7 9 6 9 4 8 75
11. Gorzó Zsolt 612 Visual Motorsport - - - - - - 0 9 - - 8 4 11 13 10 10 65
12. Halmavánszky Zsolt 626 Bálint Team 7 7 7 6 4 5 7 6 - - - - 3 5 5 7 69
13. Lantos Zoltán 630 Hargitai Racing Sport Klub 8 6 8 7 3 4 8 7 - - - - 2 4 - - 57
14. Miskolczi Zsolt 683 Hargitai Racing Sport Klub - - - - 2 10 - - - - 13 13 16 0 - - 54
15. Balogh Zsolt 603 Pénzes ASE - - 10 9 - - - - 11 11 5 8 - - - - 54
16. Bernáth Zoltán 628 Hargitai Racing Sport Klub - - - - 25 25 - - - - - - - - - - 50
17. Kanizsai Mihály 603 C.R.G. GSE 11 10 - - - - - - - - - - - - - - 21
18. Kovács István 604 C.R.G. GSE 10 9 - - - - - - - - - - - - - - 19
19. Galambos Szabolcs 660 Kálmán Motorsport - - - - 10 9 - - - - - - - - - - 19
20. Losonczy Csaba 669 Kálmán Motorsport - - - - - - - - 9 0 4 5 0 0 - - 18
21. Pénzes József 602 Pénzes ASE 0 4 - - 8 3 - - - - - - - - - - 15
22. Szilágyi László 619 TTS-Bau Kft. - - - - - - - - - - - - 8 6 - - 14
23. Izsák Gergely 642 Hargitai Racing Sport Klub - - - - - - - - - - - - 4 0 - - 4
24. Kimdiroglou Alexandros 6 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - - 0
25. Kanelakis Sotiris 46 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - - 0
26. Vági László 614 GGL Motorsport 0 0 - - - - - - - - - - - - - - 0
27. Solymosi Gábor 675 GGL Motorsport 0 0 - - - - - - - - - - - - - - 0
28. Jacsó Gábor 623 GGL Motorsport 0 0 - - - - - - - - - - - - - - 0
 
  Rotax Max Rajt  101-150
Hely Versenyző neve                  szám Egyesület 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Bonusz Össz. ID számok
1. Ferencz Márk 130 TTS Bau Kft. 31 50* 33 50 33 52 29* 48* 34 55 24* 55 33 52 33 52 8 521 3115
2. Wieszt Jankó 141 Kálmán Motorsport 33 55 32 52 32* 50* 33 52 33 52 33 52 32 50 30* 50* 8 517 3086
3. Fodor Árpád 102 Energy Sportbusz 34 52 31 49 31* 46* 31 49 32 50 24* 43* 30 48 34 55 8 503 3031
4. Fekete Zoltán 105 PI-DO Racing 26* 44* 28 46 28 47 28 47 30 48 29 48 28 43* 27* 45 8 460 3141
5. Vernyik Benedek 113 Top Motorsport 32 47 30 45 - - 27 46 31 49 - - 26 43 29 47 6 458 3169
6. Kovács László 106 CRG Gokart SE 29 48 kiz. 47 29 48 32 45 - - 31 43 29 49 21* 40* 7 437 3124
7. Juhász Olivér 142 CRG Gokart SE - - 29 48 - - 30 50 - - 32 50 31 43 - - 4 317 3057
8. Sebestyén Róbert 120 CRG Gokart SE 27 45 - - - - 26 44 29 47 30 43 - - - - 4 295 3168
9. Kancsár Ferenc 160 Intrepid Force Rotax - - 34 55 - - 34 55 - - - - 34 55 - -   267 3027
10. Sípos István 121 Mátra MSE. 30 46 - - - - - - - - 24 43 - - 32 49   224 3093
11. Nagy István Ármin 114 Pénzes ASE - - - - - - - - - - - - 27 43 31 48   149 3197
12. Szombathelyi Bence 118 Top Motorsport - - - - 34 55 - - - - - - - - - -   89 3185
13. Kiss Pál Tamás 119 Top Motorsport - - - - - - - - - - 34 49 - - - -   83  
14. Márton László 150 Kecskeméti Motorsport - - - - 30 49 - - - - - - - - - -   79 3081
15. Mario Seban 179 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk 26 46   72  
16. Kalla Krisztián 136 Mátra MSE. 21 49 - - - .- - - - - - - - - - -   70 3102
17. Vandendriessche Joost 104 CRG Gokart SE - - - - - - - - - - - - - - 28 40   68 3144
18. Milad Ghorbani 112 CRG Gokart SE (IR) 28 39 - - - - - - - - - - - - - -   67 3158
19. Ben Cooper 110 Kálmán Motorsport (ENG) - - - - - - Pannon Pannon - - Győr Győr - - - -   0  
20. Hillinger Christoph 176 Kálmán Motorsport (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
21. Rychtar David 139 Gregor Racing (CZ) - - - - - - - - - - Győr Győr - - - -   0  
22. Wandl Alexander 153 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr - - - -   0  
23. Rabits Andreas 174 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
24. Niki Laa 162 Kálmán Motorsport (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr - - - -   0  
25. Jasmin Liska 173 Kartsport Austria (A) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
26. Jakab Sándor 128 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - Győr Győr Kecsk Kecsk - -   0  
27. Karol Dabski 152 Uniq Racing (PL) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
28 Sandro Lukovic 163 Speedworld Academy (SLO) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
29. Matija Jurkovic 154 MLM Racing (SLO) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
30. Artur Janosz 155 Uniq Racing (PL) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
31. Lukasz Bartoszuk 157 Uniq Racing (PL) - - Bruck Bruck - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
32. Evangelos Gavalas 156 Kálmán Motorsport (GR) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
33. Aleksander Bosak 199 Uniq Racing (PL) - - - - - - Pannon Pannon - - - - - - - -   0  
34. Andreas Giakas 140 Kálmán Motorsport (GR) - - - - - - Pannon Pannon - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
35. Luka Ploj 178 AMD Hajdina (CRO) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
36. Patrik Pitzal 192 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
37. Paul Pausen 166 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
38. Kamil Jelen 183 ST Racing (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
39. Maximilian Siebenhofer 170 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
40. Aleksander Sovich 147 Ivanov Viktor (UKR) - - - - - - Pannon Pannon - - - - - - - -   0  
41. Jan Winshock 161 Speedworld Academy (A) - - Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
42. Antoniadis Ioannis 122 Kálmán Motorsport - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
43. Konowatek Patryk 117 Wyrzykowski Motorsport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
44. Rafael Berdys 123 Wyrzykowski Motorsport (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
45. Idalia Czarnocka 175 Lapo Racing Team (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
46. Berat Türker 143 Hargitai Racing - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
47. Tim Schmid 111 Speedworld Academy (A) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
48. Marcin Kapkowsky 179 Lapo Racing Team (PL) - - - - - - - - - - - - Kecsk Kecsk - -   0  
49. Horvat Domen 158 Matelie Primo (CRO)     Bruck Bruck - - - - - - - - - - - -   0  
 
  Csapatverseny
Hely Egyesület neve     1 2 3 4 5 6 7 8   Össz.
1. Kálmán Motorsport . . 131 135 117 145 150 145 140 130 1093
2. Hargitai Racing SK . . 127 140 140 122 136 131 131 150 1077
3. Visual Motorsport SE . . 136 127 130 126 140 122 126 131 1038
4. C.R.G. GSE . . 120 131 128 105 101 118 88 119 910
5. Energy Sportbusz SE . . 131 108 116 108 92 73 103 70 801
6. TTS Bau Kft. . . 103 86 110 91 95 79 103 89 756
7. Pénzes ASE . . 77 80 80 57 79 81 84 85 623
8. Bálint SE . . 94 67 53 80 72 62 37 73 538
9. TOP Motorsport . . 69 57 93 54 64 46 60 57 500
10. PI-DO Racing . . 33 38 48 42 62 46 58 52 379
11. Pata Negra SE . . 15 13 40 22 - - 16 14 120
12. Endurance . . 10 11 24 9 - 30 34 - 118
13. Mátra Motorsport . . 57 0 - - - 12 - 29 98
14. Soproni AMSE     - - - - - 46 23 - 69
15. Szigma SE . . 18 22 - 21 - - - - 61
.